top of page
eric-stone-6AmRtwLyFDA-unsplash.jpg

İnteraktif Quiz

İnteraktif quiz; eğlenceli, tadımlı ve ödüllü bir bilgi yarışması. Evlerimizde kaldığımız pandeminin ilk döneminde, takipçilerimizin ve sevenlerimizin nasıl güzel zaman geçirmelerini sağlayabiliriz diye düşünerek tasarladığımız bir format. Trivia ya da diğer adıyla “pub quiz” yarışmalarının çevrimiçi düzenlendiği örnekleri gördük ve biz bu bilgi yarışması türünü kendi tarzımızda kurgulayarak eğlenceli bir formata dönüştürdük.

 

Aldığımız güzel tepkiler sonucunda bu deneyim formatını devam ettirmeye karar verdik. Eylül 2020’den itibaren bilgi yarışmasına eşlik edecek deneyim setleri hazırlamaya ve bu deneyim setleriyle katılımcılara quiz süresince eşlik edecek tadım malzemeleri göndermeye başladık.

Bu deneyimi nasıl yaşayabilirim?

İnteraktif Quiz deneyimini yaşamak için planlanmış olan etkinliklerimize bilet alabilir ya da ön satışla düzenlenecek olan etkinliklerimizde yerinizi ayırabilirsiniz. 

 

Eğer bir marka veya kurumu temsil ediyorsanız, özel etkinlik tasarımı veya etkinliklerimizde işbirliği yapmak için bizimle temasa geçin.

bizimle temas et

incle
bottom of page