top of page
john-fornander-jJIb2e7Jkcs-unsplash.jpg

Tasty Cinema, 2014’ten beri uyguladığımız çoklu duyusal deneyim formatı. Seçilen bir filmi, hikayesine uygun hazırladığımız deneyim tasarımıyla yepyeni bir şekilde deneyimlemenizi sağlıyoruz. 

 

Filmi, daha önce izlemiş olsanız da hiç sorun değil. Tasarladığımız deneyim, sizi edilgen bir izleyici olmaktan çıkarıp filmi deneyimleyen bir karaktere dönüştürüyor. Filmi, sinemada olduğu gibi hep birlikte izliyoruz. Sinemadan farklı olarak, hazırladığımız deneyim setini tadıyor, kokluyor ve hissediyorsunuz. Filmin hikayesine göre hazırlanmış olan bir deneyim seti film boyunca size eşlik ediyor ve hazırlanan her bir ürün filmin hikayesinin bir parçası haline geliyor. 

 

Pandemi sürecinde bu deneyimi çevrimiçi olarak da uygulamaya başladık. Bu deneyimi daha iyi anlamak için yapabileceğiniz tek şey ise bu deneyimi yaşamak. :)

Bu deneyimi nasıl yaşayabilirim?

Tasty Cinema deneyimini yaşamak için planlanmış olan etkinliklerimize bilet alabilir ya da ön satışla düzenlenecek olan etkinliklerimizde yerinizi ayırabilirsiniz. 

 

Eğer bir marka veya kurumu temsil ediyorsanız, özel etkinlik tasarımı veya etkinliklerimizde işbirliği yapmak için bizimle temasa geçin.

bizimle temas et

incle
bottom of page