top of page
temaset_2021-3.jpg

duyusal deneyim tasarım stüdyosu

temaset

  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz Vimeo Simge

temaset nedir?

biz kimiz?

İnsan hissettiklerini unutmaz. Hislere temas et.

temaset, duyguları harekete geçiren akılda kalıcı duyusal deneyimler tasarlar.

 

Tüm dünya duyuların derinliğini yeniden keşfediyor ve pazarlama - iletişim - marka üçgeninde duyuları harekete geçirecek deneyimler önem kazanıyor. Çoklu duyusal deneyimler insanlar için duyuları ve duyguları aracılığıyla çok daha derin, anlamlı ve unutulmaz anılar oluşturmaya fırsat tanıyor.

 

temaset, 2014 yılından beri bu alanda çalışmalar düzenliyor ve çoklu duyusal deneyimler tasarlıyor. Bugüne kadar binlerce kişiye temas etmiş ve onlara unutamayacakları hisler yaşatmış durumdayız. 2020’de uzun zamandır düşündüğümüz yeni deneyim formatlarımızı da birer birer hayata geçirmeye başladık. Deneyim formatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

cris-trung-3wK7RLRAAkA-unsplash.jpg
nedir
etkinliklerimiz

temaset'te neler var?

deneyim formatlarımız

raphael-nogueira-ZQuFgfyCifI-unsplash.jp

tastycinema

Koku ve tat alma duyularını dahil ederek, film izleme keyfine yepyeni bir anlam katan lezzetli bir deneyim. Katılımcılar filmin hikayesinden yola çıkarak özel olarak tasarlanmış bir tadım menüsünü hep birlikte filmi izlerken deneyimleyerek unutulmaz bir deneyim yaşıyor.

content-pixie-PSie8BkuB0w-unsplash.jpg

İnteraktif Quiz

İnteraktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü yarışma formatı. Katılımcılar hem eğlendikleri ve sohbet ettikleri hem de quiz’e entegre edilmiş tadım deneyimi ile zamanın nasıl geçtiğini fark etmedikleri bütünsel bir deneyim yaşıyor.

incele >
austin-distel-97HfVpyNR1M-unsplash.jpg

Sound Blended

Bu deneyim formatıyla kendinizi müzikal bir yolculuğun içinde bulacak ve her adımda birbirinden derin duygular yaşayacaksınız. Her etkinlikte katılımcıları farklı bir keşif yolculuğuna çıkarıyoruz ve deneyimi derinleştirecek kokteylleri ilginç hikayeler ve şarkılarla harmanlayarak tatlandırıyoruz.

incele >
jan-canty-5jsoYv_H0Us-unsplash.jpg

Şüpheli Balo

İnteraktif tiyatro ile bütünleşen gastronomik bir cinayet çözümleme deneyimi. Bu deneyimde, özenle kurgulanmış bir polisiye hikayeye dalıp gidecek ve kendinizi 1918’deki bir baloda bulacaksınız. Özel reçetelerle hazırlanmış şık bir tarihi balo menüsü eşliğinde esrarengiz bir cinayeti çözümlemeye dalacağınız rüya gibi bir gece sizi bekliyor.

incele >
ludomil-sawicki-WGnUIpVPafs-unsplash.jpg

Crossword Dinner

Gastronomik bir kare bulmaca çözme deneyimi. Menüdeki her bir ürünün kare bulmacanın bir sorusuna yanıt olduğu bir akşam yemeği deneyimi. Bu deneyim için özel hazırlanmış bir menü eşliğinde hep birlikte güzel bir akşam yemeği yiyecek ve aynı zamanda damağımızdaki ipuçlarıyla kare bulmacanın sorularını çözmeye çalışacağız. Gecenin sonunda sürpriz ödüller de cabası.

incele >
etty-fidele-K_xXdh4lNJM-unsplash.jpg

Size Özel?

Markanıza ya da kurumunuza özel olarak deneyim veya etkinlik tasarlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Talebinize göre size özel deneyim formatı tasarlayabileceğimiz gibi isteğinize uygun etkinlikler de düzenleyebiliriz.

incele >

sen de deneyimle

yaklaşan etkinliklerimiz

geleceketkinlikler
Yaklaşan hiç etkinlik yok

temaset deneyimlerinden

videolar

videolar
Tasty Cinema 5. Yıl Kutlaması - Grand Pera / Alternatif Sahne

Tasty Cinema 5. Yıl Kutlaması - Grand Pera / Alternatif Sahne

birlikte deneyimlediğimiz

markalar